ZRKADLÁ V RÁME

ZRKADLÁ V RÁME

Túžite po luxusnom a dizajnovom doplnku do Vášho interiéru? Zrkadlá už dávno nie sú len užitočnými pomocníkmi pri úprave vzhľadu. Naše zrkadlá sú priam šperkom miestnosti a v ich kráse a kvalite sa budete radi kochať každý deň. 

Naši dizajnéri pre Vás stále vyberajú nové drevené rámy aby ste si mohli v našej ponuke nájsť vždy niečo originálne. Samozrejmosťou je pre nás aj každoročná návšteva najväčšej európskej výstavy FamaArt v talianskej Bologni. Tu pre Vás vyberáme nielen úžasné trendy novinky ale aj čo najkvalitnejšie drevené lišty a povrchové úpravy.

Vybrať si tak môžete z viac ako 200 druhov štýlových rámov v rôznych farebných kombináciách. Každé zrkadlo Vám vyrobíme v rozmere na mieru Vášmu interiéru a pripevníme závesný systém podľa Vašej potreby. Zrkadlá v ráme môžete rôzne kombinovať s LED osvetlením, fazetou alebo pieskovanými vzormi

Hotové zrkadlá v rôznych veľkostiach môžete nakupovať rýchlo a jednoducho priamo v našom eshope www.dizajnovezrkadla.sk kde nájdete aj množstvo akciových ponúk a skvelých fotografií vyrobených zrkadiel pre inšpiráciu. 


VZORKY RÁMOV ZADARMO
Neviete si vybrať z našej širokej ponuky rámov? Vzorky Vám pri výbere môžu pomôcť. Stačí nám zavolať na 0902 083 084 alebo vyplniť kontaktný formulár a my Vám zašleme vzorky rámov, o ktoré máte záujem. Vzorky zasielame ZADARMO v rámci celého Slovenska. Za vzorky zaplatíte iba zálohu vo výške 15 € / kus, ktorú Vám po zaslaní vzoriek vrátime späť. 

Sklenárstvo ORO GLASS

Sklenárstvo ORO GLASS Vám ponúka kompletnú dodávku a montáž širokého sortimentu výrobkov zo skla pre domácnosti, kancelárske a obchodné priestory. Sledujeme najnovšie trendy za Vás a naši dizajnéri sú Vám k dispozícii od spracovania návrhu až po konečnú realizáciu.

Aktuálne zľavy a novinky

Otváracie hodiny

Po-Pia: 8:00 - 16:00
So: 8:00 - 12:00 na objednávku
Ne - Zatvorené

SHOWROOM
Obrancov mieru 1773
Dolný Kubín 026 01

ESHOP - dizajnové zrkadlá
dizajnové zrkadlá
Táto stránka používa cookies, aby sa čo najlepšie prispôsobila vašim potrebám. Návštevou tejto stránky súhlasite s používaním cookies.
Ok