PROJEKTOVANIE

PROJEKTOVANIE

Pri niektorých náročnejších projektoch ako sú napríklad sklenené zábradlia či terasy sú tu pre Vás naši projektanti, ktorí doladia všetky technické detaily a pripravia kompletný projekt spĺňajúci tie najvyššie štandardy bezpečnosti aj dizajnu. Správne zameranie je však dôležité aj napríklad pri kuchynskej zástene alebo sklenených dverách.

Zameriavanie vykonávame až pri záväznej objednávke – najskôr si objekt zbežne zameriate sami aby sme Vám mohli vypracovať predbežnú cenovú ponuku. Po jej akceptácii Vám naši technici prídu spraviť zameranie priamo na miesto.

Samozrejmosťou je aj starostlivá montáž, aby Vám naše výrobky mohli slúžiť čo najdlhšie. Cena montáže potom závisí od lokality a náročnosti realizácie.

Sklenárstvo ORO GLASS

Sklenárstvo ORO GLASS Vám ponúka kompletnú dodávku a montáž širokého sortimentu výrobkov zo skla pre domácnosti, kancelárske a obchodné priestory. Sledujeme najnovšie trendy za Vás a naši dizajnéri sú Vám k dispozícii od spracovania návrhu až po konečnú realizáciu.

Aktuálne zľavy a novinky

Otváracie hodiny

Po-Pia: 8:00 - 16:00
So: 8:00 - 12:00 na objednávku
Ne - Zatvorené

SHOWROOM
Obrancov mieru 1773
Dolný Kubín 026 01

ESHOP - dizajnové zrkadlá
dizajnové zrkadlá
Táto stránka používa cookies, aby sa čo najlepšie prispôsobila vašim potrebám. Návštevou tejto stránky súhlasite s používaním cookies.
Ok