FOTORÁMIKY

FOTORÁMIKY

Rozjasnite svoj domov vzácnymi okamihmi zo svojho života alebo potešte blízkych pekným a dizajnovým darčekom. Fotografie často uchovávame len v telefóne alebo počítači a už sa na ne mnohokrát nikdy znovu nepozrieme. Preto dajte svoje fotky zarámovať a nechajte ich nech Vám robia radosť každý deň.

Nemáte fotku vytlačiť a zaniesť nám ju? Nevadí, pošlite nám digitálnu fotografiu a my
Vám ju pripravíme, zarámujeme aj pošleme!

Objednať si môžete aj z našej ponuky už hotových fotorámikov na fotografie s rozmerom 20x25 cm alebo 24x30 cm. Objednávky nám zasielajte mailom na sklenarstvo@oroglass.sk alebo telefonicky na 0902 083 084.

Potrebujete svojmu blízkemu, priateľovi alebo obchodnému partnerovi rýchlo pripraviť výnimočný darček? Máme pre Vás riešenie. Ponúkame expresné rámovanie do 24 až 48 hodín.

Vaše najcennejšie chvíle uchováme čo najdlhšie.

Sklenárstvo ORO GLASS

Sklenárstvo ORO GLASS Vám ponúka kompletnú dodávku a montáž širokého sortimentu výrobkov zo skla pre domácnosti, kancelárske a obchodné priestory. Sledujeme najnovšie trendy za Vás a naši dizajnéri sú Vám k dispozícii od spracovania návrhu až po konečnú realizáciu.

Aktuálne zľavy a novinky

Otváracie hodiny

Po-Pia: 8:00 - 16:00
So: 8:00 - 12:00 na objednávku
Ne - Zatvorené

SHOWROOM
Obrancov mieru 1773
Dolný Kubín 026 01

ESHOP - dizajnové zrkadlá
dizajnové zrkadlá
Táto stránka používa cookies, aby sa čo najlepšie prispôsobila vašim potrebám. Návštevou tejto stránky súhlasite s používaním cookies.
Ok