PREPRAVA

PREPRAVA

S prepravou si starosti robiť nemusíte, zabezpečíme ju za Vás. Všetky zrkadlá a sklo sú zabalené v špeciálne navrhnutých obaloch a akékoľvek škody spôsobené pri preprave berieme na seba. Vy musíte len dôkladne skontrolovať tovar pri preberaní a akékoľvek poškodenia zapísať do preberacieho protokolu – v opačnom prípade reklamácia tovaru nie je možná.

Zrkadlá v ráme a LED zrkadlá doručujeme zadarmo po celej SR kuriérom spoločnosti Geis. Prepravu skla zabezpečujeme zadarmo v okrese Dolný Kubín a Ružomberok, cena prepravy do ďalších regiónov závisí od vzdialenosti. Cena prepravy je 0,25 € / km, prípadne dohodou.

DARČEK ZADARMO

Sklo je pre nás radosťou a tým pádom aj každá Vaša objednávka. Ako poďakovanie Vám ku každému nákupu nad 350 € pribalíme krásny dizajnový rámik na fotky 20x25 cm.

Sklenárstvo ORO GLASS

Sklenárstvo ORO GLASS Vám ponúka kompletnú dodávku a montáž širokého sortimentu výrobkov zo skla pre domácnosti, kancelárske a obchodné priestory. Sledujeme najnovšie trendy za Vás a naši dizajnéri sú Vám k dispozícii od spracovania návrhu až po konečnú realizáciu.

Aktuálne zľavy a novinky

Otváracie hodiny

Po-Pia: 8:00 - 16:00
So: 8:00 - 12:00 na objednávku
Ne - Zatvorené

SHOWROOM
Obrancov mieru 1773
Dolný Kubín 026 01

ESHOP - dizajnové zrkadlá
dizajnové zrkadlá
Táto stránka používa cookies, aby sa čo najlepšie prispôsobila vašim potrebám. Návštevou tejto stránky súhlasite s používaním cookies.
Ok