SPRCHOVÉ KÚTY

SPRCHOVÉ KÚTY

Naše sprchové kúty a zásteny štandardne vyrábame z 8mm číreho kaleného (tvrdeného) skla spĺňajúceho vysoké bezpečnostné nároky. Súčasťou každého sprchového kúta je aj masívne chrómované kovanie z nerezovej ocele s lesklou alebo matnou povrchovou úpravou, ktoré predstavuje elegantné a luxusné riešenie do Vašej kúpeľne. Myslíme na každý detail a preto pre Vás vyberieme a navrhneme každý detail Vášho sprchovacieho boxu, vrátane tesnenia, úchytov či madiel. Ponúkame nielen kompletné sprchové kúty, ale aj sprchové dvere, sklenené zásteny a zásteny na vaňu.

Na sklo sprchových kútov na objednávku nanesieme aj ochranný lak, ktorý ho chráni pred usadzovaním vodného kameňa, mastnoty a iných nečistôt. Špeciálna nano technológia sa nanáša na tepelne vytvrdené sklo, ktoré je dokonale čisté aby sa zabezpečilo dokonalé prilnutie.

DIZAJN A ELEGANCIA

Sprchový kút zo skla predstavuje elegantný a luxusný doplnok Vašej kúpeľne. Môžete staviť na krásu jednoduchosti v podobe číreho skla alebo  si môžete vybrať z množstva ornamentov a druhov pieskovania, ktoré budú vhodne dekorovať Váš interiér, alebo Vám poskytnú dodatočné súkromie. Na sklo si môžete vybrať aj potlač obrázka a vytvoriť tak úplne jedinečný dizajn.

PRÍPRAVA NACENENIA

Pre pripravenie cenovej ponuky nám stačí telefonicky/mailom poskytnúť informácie týkajúce sa priestorov, v ktorých má byť sprchový kút umiestnený spolu s približnými rozmermi. Následne Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku. Pokiaľ sa rozhodnete spraviť záväznú objednávku, zameriame si presné rozmery u Vás doma. Keďže sa jedná o výrobu na mieru, je nutné uhradiť zálohu vo výške 40 % z ceny vopred.

ZÁKLADNÉ TYPY SPRCHOVÝCH KÚTOV

Sklenárstvo ORO GLASS

Sklenárstvo ORO GLASS Vám ponúka kompletnú dodávku a montáž širokého sortimentu výrobkov zo skla pre domácnosti, kancelárske a obchodné priestory. Sledujeme najnovšie trendy za Vás a naši dizajnéri sú Vám k dispozícii od spracovania návrhu až po konečnú realizáciu.

Aktuálne zľavy a novinky

Otváracie hodiny

Po-Pia: 8:00 - 16:00
So: 8:00 - 12:00 na objednávku
Ne - Zatvorené

SHOWROOM
Obrancov mieru 1773
Dolný Kubín 026 01

ESHOP - dizajnové zrkadlá
dizajnové zrkadlá
Táto stránka používa cookies, aby sa čo najlepšie prispôsobila vašim potrebám. Návštevou tejto stránky súhlasite s používaním cookies.
Ok